سوابق حرفه ای ما

سوابق ما نشان دهنده تجربه سالیان ما می باشد

1396

شروع به کار

ایزوگام پشم شیشه اصل کبیر اراک

ما در ارائه هر کدام از خدماتي که ارائه مي دهيم ، در سال هاي متمادي تجارب گرانبهايي اندوخته ايم و در کنار خود از تيم کاري حرفه اي بهره مي بريم.

1399

راه اندازی وب سایت

ایزوگام پشم شیشه اصل کبیر اراک

در سال 1399 به یاری خداوند جهت ارتباط هرچه بیشتر با مشتریان خود، از طریق وب سایت رسمی ایزوگام پشم شیشه اصل کبیر اراک نیز آماده ی خدمت رسانی به همه مشتریان عزیز هستیم .

1394

کیفیت برتر

ایزوگام پشم شیشه اصل کبیر اراک

ما در سالهای 1391 تا 1394 عنوان کیفیت برتر ایزوگام را با افتخار دریافت نمودیم و این عنوان را مدیون نمایندگان عزیز خود هستیم که در این سال ها همراه ما بودند و از ما حمایت نمودند.

1382

شروع به کار

ایزوگام پشم شیشه اصل کبیر اراک

واحد تولیدی ايزوگام پشم شيشه اصل کبير اراک در سال 1382 در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع و با زیر بنای حدود 1000 متر مربع و ظرفیت اسمی تولید یک میلیون متر مربع شروع به فعالیت نمود .
در سال 1388 با سعی و تلاش بی وقفه موفق به اخذ پروانه بهره برداری با ظرفیت اسمی دو میلیون متر مربع از وزارت صنایع و معادن استان مرکزی گردید .
 این شرکت در راستای ارتقا کیفیت اقدام به تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه تخصصی نموده و با بکارگیری مهندسین و کارشناسان مجرب با کسب پروانه استاندارد ملی ایران و گواهینامه ایزو 9001 -2008 در سال 1390 و با نام ایزوگام پشم شیشه اصل کبیر اراک فعالیت می کند.
این واحد تولیدی با ابداع فرمول های منحصر به فرد و با ترکیب بخصوصی از قیرهای مختلف با مواد پلیمر توانسته است در ساخت ایزوگام با کیفیت های متفاوت و مقاوم تر نسبت به انواع ایزوگام های مشابه در صدر تولید کنندگانی قرار گیرد که بیش از دیگران به خواسته مشتری اهمیت داده و فقط به رضایت مشتری می اندیشد.
برای رسیدن به این هدف محکم تر قدم بر می داریم تا همیشه مشتری را در کنار خود حس کرده و مشوقی برای ادامه راه باشد . 
بحمدالله با گذشت سالها و کسب تجربه توانسته ایم جایگاه ویژه ای در خدمت به مشتریان عزیز پیدا کنیم.